RAIL Score (1.0.1) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Date
sv: Datum

en: View
sv: Visa

en: Dimensions
sv: Mått

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Good
sv: Bra

en: Score
sv: Poäng

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Features
sv: Funktioner

en: Review
sv: Granska

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: Pass
sv: Godkännande

en: Badge
sv: Emblem

en: API Settings
sv: API-inställningar

en: Needs Review
sv: Behöver översyn

en: Powered by
sv: Drivs av
