RAIL Score (1.0.2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Date
bg: Дата

en: View
bg: Прегледай

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: @time ago
bg: преди @time
