RAIL Score (1.0.2) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Date
hr: Datum

en: View
hr: Pregled

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Good
hr: Dobra

en: Score
hr: Rezultat

en: Configuration
hr: Postavke

en: @time ago
hr: prije @time

en: Features
hr: Značajke

en: Review
hr: Provjeri

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis

en: Pass
hr: Uspjeh
