RAIL Score (1.0.2) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Date
lv: Datums

en: View
lv: Skatīt

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Content type
lv: Satura veids

en: Good
lv: Labs

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par
