RAIL Score (1.0.2) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Date
pt: Data

en: View
pt: Mostrar

en: Dimensions
pt: Dimensões

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Good
pt: Bom

en: Score
pt: Pontuação

en: API Key
pt: Chave API

en: Configuration
pt: Configuração

en: @time ago
pt: há @time atrás

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Privacy
pt: Privacidade

en: Review
pt: Rever

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: Base URL
pt: URL Base

en: Usage
pt: Utilização

en: About
pt: Sobre

en: Enabled Content Types
pt: Activar Tipos de Conteúdo

en: Pass
pt: Passagem

en: Needs Review
pt: Necessita de Revisão

en: Powered by
pt: Desenvolvido por
