RAIL Score (1.0.2) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Date
ru: Дата

en: View
ru: Просмотр

en: Dimensions
ru: Размеры

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Content type
ru: Тип материала

en: Good
ru: Хорошо

en: Score
ru: Результат

en: API Key
ru: Ключ API

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Dimension
ru: Размер

en: @time ago
ru: @time назад

en: Features
ru: Особенности

en: Privacy
ru: Конфиденциальность

en: Review
ru: Проверка

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Enabled content types
ru: Включенные типы материалов

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: Pass
ru: Пройден

en: Warning:
ru: Предупреждение:

en: Badge
ru: Значок

en: Needs Review
ru: Ждёт одобрения

en: Powered by
ru: Сделано на
