RAIL Score (1.0.2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Date
sl: Datum

en: View
sl: Prikaži

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Good
sl: Zadovoljiva

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: About
sl: O modulu

en: Pass
sl: Uspeh
