RAIL Score (1.0.3) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Date
el: Ημερομηνία

en: View
el: Προβολή

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Good
el: Καλό

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Privacy
el: Ιδιωτικότητα

en: Review
el: Επισκόπηση

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί

en: Pass
el: Επιτυχία
