RAIL Score (1.0.3) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Date
lt: Data

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Good
lt: Gerai

en: API Key
lt: API raktas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Features
lt: Savybės

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Pass
lt: Pavyko
