RAIL Score (1.0.3) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Date
si: දිනය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
