RAIL Score (1.0.3) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Date
sk: Dátum

en: View
sk: Zobraziť

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Good
sk: Dobré

en: Score
sk: Skóre

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Dimension
sk: Rozmery

en: @time ago
sk: pred @time

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Review
sk: Prehľad

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Pass
sk: Úspešné

en: API Settings
sk: Nastavenia API
