RAIL Score (1.0.3) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Date
th: วันที่

en: View
th: ดู

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Good
th: ดี

en: Score
th: คะแนน

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Dimension
th: มิติ

en: @time ago
th: @time ก่อน

en: About
th: เกี่ยวกับ
