RAIL Score (1.0.3) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Date
tr: Tarih

en: View
tr: Görüntüle

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Good
tr: İyi

en: Score
tr: Puan

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Dimension
tr: Boyut

en: @time ago
tr: @time önce

en: Features
tr: Özellikler

en: Privacy
tr: Gizlilik

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: Pass
tr: Geçen

en: Warning:
tr: Uyarı:

en: Excellent
tr: Mükemmel
