RAIL Score (1.0.4) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Date
af: Datum

en: View
af: Wys

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Score
af: Punt

en: Severity
af: Strengheid

en: Code
af: Kode

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Review
af: Hersiening

en: Apply
af: Pas toe
