RAIL Score (1.0.4) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: العمليات

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Date
ar: التاريخ

en: View
ar: عرض

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: ID
ar: المعرف ID

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Good
ar: جيد

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Score
ar: الدرجة

en: Severity
ar: الحدة

en: Code
ar: الكود

en: General
ar: عام

en: Configuration
ar: الضبط

en: Queued
ar: قائمة الانتظار

en: Clear
ar: مسح

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Features
ar: الخصائص

en: Privacy
ar: خصوصية

en: Review
ar: المراجعة

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Apply
ar: تطبيق

en: Base URL
ar: عنوان URL الأساسي

en: Translation
ar: الترجمة

en: About
ar: حول

en: Pass
ar: نجاح

en: Item ID
ar: معرف العنصر
