RAIL Score (1.0.4) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Date
ast: Data

en: View
ast: Vista

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Good
ast: Bonu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Severity
ast: Severidá

en: Code
ast: Códigu

en: General
ast: Xeneral

en: Configuration
ast: Configuración

en: @time ago
ast: hai @time
