RAIL Score (1.0.4) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Date
be: Дата

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Good
be: Добры

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Score
be: Адзнака

en: Severity
be: Прыярытэт

en: API Key
be: Ключ API

en: Code
be: Код

en: General
be: Агульны

en: Configuration
be: Налады

en: @time ago
be: @time таму

en: Features
be: Функцыі

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Apply
be: Ужыць

en: Translation
be: Пераклад

en: About
be: Аб

en: Pass
be: Пройдзены
