RAIL Score (1.0.4) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Good
bo: བཟང

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Privacy
bo: གསང་དོན།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Pass
bo: ལེགས་འགྲུབ

en: Item ID
bo: ནང་ཚན་གྱི་ཨང་རྟགས
