RAIL Score (1.0.4) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Date
cs: Datum

en: View
cs: Zobrazit

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Good
cs: Dobré

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Score
cs: Skóre

en: Severity
cs: Vážnost

en: Code
cs: Kód

en: General
cs: Obecné

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Queued
cs: Zařazeno do fronty

en: Clear
cs: Vymazat

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Review
cs: Revize

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Apply
cs: Použít

en: Translation
cs: Překlad

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: Pass
cs: Úspěšně dokončeno

en: Item ID
cs: ID položky
