RAIL Score (1.0.4) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Actions
da: Handlinger

en: Date
da: Dato

en: View
da: Vis

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Issues
da: Udgaver

en: Content type
da: Indholdstype

en: Good
da: God

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Score
da: Karakter

en: Severity
da: Grad

en: API Key
da: API-nøgle

en: Code
da: Kode

en: General
da: Generelt

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Queued
da: Sat i kø

en: Clear
da: Ryd

en: @time ago
da: @time siden

en: Privacy
da: Privatliv

en: Review
da: Gennemgå

en: Content Type
da: Indholdstype

en: Apply
da: Udfør

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Translation
da: Oversættelse

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Pass
da: Lykkedes

en: Item ID
da: Element-ID

en: Needs Review
da: Til gennemsyn

en: Powered by
da: Drevet af
