RAIL Score (1.0.4) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: View
dz: སྟོན་

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།
