RAIL Score (1.0.4) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Date
eu: Data

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Good
eu: Ona

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Code
eu: Kodea

en: General
eu: Orokorra

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Clear
eu: Garbitu

en: @time ago
eu: duela @time

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Apply
eu: Ezarri

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
