RAIL Score (1.0.4) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Date
fi: Päivämäärä

en: View
fi: Näytä

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Issues
fi: Julkaisut

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Good
fi: Hyvä

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Score
fi: Tulos

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Code
fi: Koodi

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Queued
fi: Jonossa

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: @time ago
fi: @time sitten

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Privacy
fi: Yksityisyys

en: Review
fi: Tarkistus

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Apply
fi: Käytä

en: Translation
fi: Käännös

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: Pass
fi: Läpäisee

en: Item ID
fi: Artikkelin ID
