RAIL Score (1.0.4) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Date
gl: Data

en: View
gl: Ver

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Issues
gl: Incidencias

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Good
gl: Bo

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Score
gl: Puntuación

en: Severity
gl: Gravidade

en: Code
gl: Código

en: General
gl: Xeral

en: Configuration
gl: Configuración

en: Clear
gl: Limpar

en: @time ago
gl: fai @time

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Transparency
gl: Transparencia

en: Review
gl: Revisión

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Apply
gl: Aplicar

en: Translation
gl: Traducción

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Pass
gl: Resultado válido
