RAIL Score (1.0.4) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Date
gu: તારીખ

en: View
gu: જુઓ

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: General
gu: સામાન્ય

en: @time ago
gu: @time પહેલા

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Translation
gu: ભાષાંતર

en: About
gu: વિશે
