RAIL Score (1.0.4) - en to hu translation catalogue (43 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Date
hu: Dátum

en: Legal
hu: Jogi nyilatkozat

en: View
hu: Megtekintés

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: Issues
hu: Feladatok

en: ID
hu: Azonosító

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Good
hu: Jó

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Score
hu: Eredmény

en: Severity
hu: Szint

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Code
hu: Kód

en: General
hu: Általános

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Dimension
hu: Kiterjedés

en: Queued
hu: Sorbaállítva

en: Clear
hu: Törlés

en: @time ago
hu: Ennyi ideje: @time

en: Features
hu: Jellemzők

en: Privacy
hu: Adatvédelem

en: Review
hu: Áttekintés

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Translation
hu: Fordítás

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Pass
hu: Átment

en: Education
hu: Oktatás

en: Item ID
hu: Elem azonosítója

en: Badge
hu: Kitűző

en: Finance
hu: Pénzügy

en: Healthcare
hu: Egészségügy

en: Needs Review
hu: Átnézésre vár

en: Powered by
hu: A gépházban:
