RAIL Score (1.0.4) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: View
hy: Դիտել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Good
hy: Լավ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Code
hy: Կոդ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Translation
hy: Թարգմանություն
