RAIL Score (1.0.4) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Date
is: Dagsetning

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Good
is: Gott

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Severity
is: Alvarleiki

en: API Key
is: API Lykill

en: Code
is: Kóði

en: General
is: Almennt

en: Clear
is: Hreinsa

en: @time ago
is: @time síðan

en: Review
is: Yfirlestur

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: Apply
is: Virkja

en: Translation
is: Þýðing

en: About
is: Um
