RAIL Score (1.0.4) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Date
jv: Tanggal

en: View
jv: Tampilan

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Good
jv: Apik

en: To
jv: Marang

en: Score
jv: Skor

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Code
jv: Kode

en: General
jv: Umum

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: About
jv: Ngenani

en: Item ID
jv: ID Item
