RAIL Score (1.0.4) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Date
ka: თარიღი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Good
ka: კარგი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Score
ka: ქულა

en: Code
ka: კოდი

en: General
ka: ზოგადი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: @time ago
ka: @time წინ
