RAIL Score (1.0.4) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: View
km: មើល

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Good
km: ល្អ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Code
km: កូដ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: About
km: អំពី

en: Pass
km: ហុច
