RAIL Score (1.0.4) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Good
kn: ಉತ್ತಮ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Score
kn: ಅಂಕ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Dimension
kn: ವಿಸ್ತೀರ್ಣ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Privacy
kn: ಗೌಪ್ಯತೆ

en: Review
kn: ಅವಲೋಕಿಸು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Translation
kn: ಅನುವಾದ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Pass
kn: ಪಾಸ್

en: Education
kn: ಶಿಕ್ಷಣ

en: Item ID
kn: ಅಂಶ ಐಡಿ
