RAIL Score (1.0.4) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: View
ku: پیشاندان

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Good
ku: باشە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Severity
ku: دژواری

en: Code
ku: کۆد

en: General
ku: گشتی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: @time ago
ku: @time لەمەوبەر

en: About
ku: دەربارە

en: Pass
ku: سەرکەوتوو
