RAIL Score (1.0.4) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: Code
ml: കോഡ്

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്

en: Translation
ml: തര്‍ജ്ജമ
