RAIL Score (1.0.4) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Date
mr: दिनांक

en: Legal
mr: कायदेशीर

en: View
mr: बघा

en: Issues
mr: मुद्दे

en: ID
mr: आय डी

en: Good
mr: चांगला

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: General
mr: साधारण

en: Configuration
mr: संरूपण

en: @time ago
mr: @time पुर्वी

en: Content Type
mr: साहित्य प्रकार
