RAIL Score (1.0.4) - en to ms translation catalogue (20 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Type
ms: Jenis

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Date
ms: Tarikh

en: View
ms: Pandangan

en: Content Types
ms: Jenis-jenis Kandungan

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Good
ms: Baik

en: To
ms: Kepada

en: From
ms: Daripada

en: Score
ms: Skor

en: Severity
ms: Keterukan

en: Code
ms: Kod

en: General
ms: Umum

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: @time ago
ms: @time yang lalu

en: Apply
ms: Pohon

en: About
ms: Perihal

en: Pass
ms: Lulus
