RAIL Score (1.0.4) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Good
my: ကောင်းသည်

en: From
my: မှ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: Privacy
my: ပုဂ္ဂလိကလွတ်လပ်ခွင့်

en: About
my: အကြောင်း
