RAIL Score (1.0.4) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Actions
nl: Acties

en: Date
nl: Datum

en: Legal
nl: Juridisch

en: View
nl: Weergeven

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Issues
nl: Uitgaven

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Good
nl: Goed

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Severity
nl: Ernst

en: API Key
nl: API-sleutel

en: General
nl: Algemeen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Dimension
nl: Afmeting

en: Queued
nl: In de wachtrij

en: Clear
nl: Wissen

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Review
nl: Overzicht

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Apply
nl: Toepassen

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Translation
nl: Vertaling

en: Enabled content types
nl: Ingeschakelde inhoudstypen

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Pass
nl: Geslaagd

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Education
nl: Opleiding

en: Item ID
nl: Item-ID

en: API Settings
nl: API-instellingen

en: Dismiss
nl: Afwijzen

en: Needs Review
nl: Te beoordelen

en: Progress Bar
nl: Voortgangsbalk
