RAIL Score (1.0.4) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ
