RAIL Score (1.0.4) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Date
ps: نيټه

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: To
ps: ته

en: General
ps: ټوليز

en: Configuration
ps: سازول

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Translation
ps: ژباړه

en: About
ps: په اړه

en: Pass
ps: بریا
