RAIL Score (1.0.4) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Date
ro: Data

en: View
ro: Afișează

en: Dimensions
ro: Dimensiuni

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Good
ro: Bun

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Score
ro: Scor

en: Severity
ro: Gravitate

en: API Key
ro: Cheie API

en: Code
ro: Cod

en: Configuration
ro: Configurație

en: Queued
ro: Pus în coada de așteptare

en: Clear
ro: Elimină

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: Features
ro: Caracteristici

en: Review
ro: Verificare

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Apply
ro: Aplică

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Translation
ro: Traducere

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre

en: Pass
ro: Trecut

en: Item ID
ro: ID-ul elementului
