RAIL Score (1.0.4) - en to ta translation catalogue (25 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Date
ta: தேதி

en: View
ta: பார்

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Good
ta: நல்லது

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Severity
ta: தீவிரம்

en: Code
ta: நிரல்

en: General
ta: பொது

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Queued
ta: வரிசைப்படுத்திய

en: @time ago
ta: @time க்கு முன்னர்

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Translation
ta: மொழிபெயர்ப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Pass
ta: வெற்றி

en: Item ID
ta: பொருள் ID
