RAIL Score (1.0.4) - en to vi translation catalogue (33 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Actions
vi: Thao tác

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Legal
vi: Điều khoản

en: View
vi: Xem

en: Dimensions
vi: Kích thước

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: ID
vi: Mã

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Good
vi: Tốt

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Score
vi: Điểm

en: Severity
vi: Mức độ

en: Code
vi: Mã

en: General
vi: Tổng quát

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Dimension
vi: Chiều

en: Clear
vi: Dọn dẹp

en: @time ago
vi: cách đây @time

en: Features
vi: Tính năng

en: Privacy
vi: Riêng tư

en: Review
vi: Duyệt lại

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Translation
vi: Dịch thuật

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Pass
vi: Đạt

en: Education
vi: Giáo dục

en: Excellent
vi: Rất tốt
