RAIL Score (1.0.3) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Date
oc: Data

en: View
oc: Veire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Good
oc: Plan

en: Score
oc: Marca

en: Configuration
oc: Configuracion

en: @time ago
oc: i a @time

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Pass
oc: Passa
