RAIL Score (1.0.3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Date
os: Датæ

en: View
os: Фенд
