Rain Theme (8.x-3.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Default
bg: По подразбиране

en: Menu
bg: Меню

en: Other
bg: Други

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Enter the terms you wish to search for.
bg: Въведете думите, които желаете да търсите.

en: Base color
bg: Основен цвят
