Rain Theme (8.x-3.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Read more
is: Lesa meira

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Menu
is: Valmynd

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Text color
is: Litur á texta

en: Next page
is: Næsta síða

en: Enter the terms you wish to search for.
is: Skrifaðu þau skilyrði sem þú vilt leita eftir.

en: Base color
is: Grunn litur
