Bootstrap Rainbow (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Core
et: Tuum

en: mobile
et: mobiilne

en: wide
et: lai

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: narrow
et: kitsas

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
