Bootstrap Rainbow (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Core
sv: Kärna

en: mobile
sv: mobil

en: wide
sv: bred

en: (active tab)
sv: (aktiv flik)

en: Twitter Link
sv: Twitter-länk

en: narrow
sv: smal

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
