Bootstrap Rainbow (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Core
ja: コア

en: mobile
ja: モバイル

en: wide
ja: 広

en: (active tab)
ja: (アクティブなタブ)

en: narrow
ja: 狭小

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
